Zenklova Real-Treuhand Reality Real-Treuhand Reality
CS EN

O PROJEKTU

Rezidence Zenklova nacházející se v centru východní části Prahy – Palmovka, je novým projektem developerské společnosti Real-Treuhand Reality. Za jejím unikátním designem pak stojí architektonické studio Aulík Fišer architekti, s. r. o.

Projektu dominují velkoryse navržená okna pro maximální proslunění prostoru, prostorné střešní terasy, dřevem obložené lodžie, atypicky řešená omítka na fasádě i nadstandardní společné prostory. V nabídce projektu Rezidence Zenklova jsou byty s rozmanitými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. 1. a 2. NP je věnováno komerčním prostorám. 

Jednotlivé bytové jednotky jsou nadstandardně vybaveny. Podlahy tvoří třívrstvá dřevěná podlaha z dubu se speciálním lakem, lodžie jsou obloženy obkladem z modřínových prken a jsou lemovány atypickým kovovým zábradlím. Interiérové dveře od výrobce Sepos mají bezfalcové provedení. Okna jsou vybavena exteriérovými žaluzie s elektrickým ovládáním a okenní rámy tvoří smrková dřevina s lazurou palisandr. Vybrané byty jsou vybaveny rekuperací vzduchu a přípravou pro instalaci klimatizace.

Ke každému bytu je možné dokoupit garážové stání, nacházející se pod komerčními prostorami v -1. PP a sklep.

Veškeré informace jakkoliv publikované na těchto stránkách jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.

Zásady ochrany osobních údajů | Created by ADCstudio.cz & iREJ.cz